Телефон: 0
Головна > Публикации > Фрези для манікюру і педикюру

Фрези для манікюру і педикюру

16 травня 2021 р. 18:32
Фрези для манікюру і педикюру

Останнім часом класичний обрізний манікюр відходить у минуле. Як клієнти салонів краси, так і їх майстри воліють використовувати саме апаратну методику. Це цілком виправдано, тому що у неї є чимало переваг. Спеціаліст витрачає менше часу на виконання роботи, і може здійснити більш великий спектр дій по обробці шкіри, нігтів і кутикули.

Для клієнта основні плюси - це:

• висока безпека;
• мінімальний показник хворобливості;
• можливість отримати якісне обслуговування.

Розраховувати на всі ці переваги можна в тому випадку, якщо у співробітника салону першокласне обладнання, витратні матеріали вищої категорії. Щоб не схибити перед відвідувачами варто віддавати перевагу перевіреної, фірмової продукції. Сам же апаратний манікюр роблять за рахунок спеціального пристрою, а ось обробка здійснюється насадками - фрезами. У них можуть бути відмінності по:

• матеріалу;
• формі;
• рівнем абразивності;
• призначенню.

Види сировини

Робочу частину насадки виготовляють, використовуючи:

• сталь;
• тверді сплави металів;
• алмазну крихту;
• кераміку;
• корунд;
• силікон, тканини, якими здійснюють полірування, а також є комбіновані варіанти.

Нижче представлено опис кожного із зазначених видів окремо.

Сталеві і твердосплавні фрези

Це насадки ріжучого типу, у яких чудовий експлуатаційний ресурс. Область застосування - обробка штучної нігтьової пластини, так як за допомогою такого виробу, можна оперативно:

• видаляти надлишок матеріалу;
• коригувати форму нігтики.

Деякі майстри такими фрезами обробляють огрубілі ділянки шкіри, але дії повинні бути акуратними, щоб виключити деформування поверхні епідермісу. До основних позитивних якості відносять:

• присутність насічок на поверхні фрези, які можуть бути: прямі, діагональні, хрестоподібні, і саме за рахунок них і відбувається зріз грубої шкіри або корекція пластини;
• тривалий термін служби, який може досягати 1-2 років.

З алмазної крихти

Можна виділити фрези:

• спечені, зроблені на основі поєднання раскрошенного алмазу і спеціалізованого клею, ретельно перемішаних між собою і нанесених на міцну металеву заготовку, що відправляється згодом в піч для запікання;
• обложені, в яких болванка з металу покривається крихтою натурального або штучного походження.

Варто зауважити, що перший варіант насадок визнаний найдорожчим, а підходить він саме для того, щоб спилювати акрилову нігтьову пластину. Такими фрезами обробляють гелеві нігтики або шкірний покрив. Мінус - потрібно регулярне чищення наконечників, щоб продовжити їх термін служби і зберегти придатність для експлуатації. Що стосовно обложених насадок, то їх технічні дані і область застосування будуть прямо залежати від того, який діамантовою крихтою скористався виробник.

1. Створена в заводських умовах. Цими фрезами обробляють: гель, акрил, натуральні нігтики. Так як в складі немає наповнювача, то крупинки сировини не будуть забивати інструмент, а значить, можна уникнути зниження ефективності роботи майстра. Для видалення загрубевших ділянок шкіри ці вироби не підходять, так як вони не мають достатньої гостроти.
2. Натурального походження. Фреза з такою діамантовою крихтою вважається більш: якісна, практична, універсальна. Їй роблять обробку: нігтя, як штучного, так і натурального, а також видаляють грубі ділянки дерми. Насадка буде гострою, без появи крупинок під час роботи. Найчастіше ці товари представлені до продажу німецькими компаніями, які старанно стежать за тим, щоб продукція відповідала встановленим ГОСТ стандартам.

З високоякісної кераміки

Такими речами здійснюють ряд процедур у вигляді:

• шліфування загрубілі дерми;
• видалення натоптишів;
• обробки мозолистих утворень;
• оперативного зняття гель-лаку, причому не потрібно додатково задіяти розм'якшуючі кошти.

Ці насадки чудово допомагають при проведенні медичного педикюру, і у них є чимало плюсів.

1. Зносостійкість.
2. Тривалий термін служби.
3. Не виникає нагрів і корозія.
4. Не утворюється пил, що забиває пори інструменту незалежно від того, якою буде обробка - сухою або вологою.
5. Високий показник твердості.

Однак, такі фрези мають одне слабке місце. Якщо упустити їх з великої висоти, то вони деформуються, розбиваються на шматочки. При покупці варто звертати увагу на показник зернистості, а також на рівень абразивності поверхні. Останнє можна визначити за кольором насічок на хвостовику насадки. Незважаючи на те, що фрези досить гострі, вони є безпечними, а тому, виключені травми покриву або нігтьових пластин.

Корундові

Цими фрезами користуються майстри, які тільки починають відточувати свої навички в застосуванні апаратної методики. Вони відрізняються більш м'якою абразивністю, а тому, практично неможливо пошкодити шкіру рук клієнта. В основному такими насадками здійснюють делікатну обробку дерми і нагідок, але в цілому, призначення залежить від типу виконання.

1. малоабразивних фрезами, у яких звужена, витягнута форма: роблять обробку області кутикули та бокових валиків, шліфують пластину нігтя, для якої попередньо використовували грубу насадку.
2. Фрези, мають великий абразив. Ними можна зробити максимальну обробку ділянок, де присутня згрубла шкіра. Причому це, як руки, так і ніжки, простір між пальцями.

Корундова насадка найчастіше задіюється, як допоміжний інструмент. Через низьку жорсткості абразиву і м'якості матеріалу, використаного для виробництва, фреза не підходить для робіт з штучними нігтиками.

Комбіновані

Ці насадки називають абразивними ковпачками. Вони відрізняються від тих фрез, які описані вище. Їх потрібно надягати на основу з гуми, а найголовніше те, що вони призначені для одноразового застосування. З цієї причини після використання їх не піддають стерилізації, а утилізують. Найчастіше їх вибирають майстра з апаратного педикюру, щоб видалити натоптиші і мозолі на ніжках клієнта.

Ними обробляють штучні пластини, а ті варіанти, які більш м'які дозволяють виконати якісне полірування, шліфування натурального нігтя, а також обробку бічних валиків. Основна перевага - гігієнічність і безпеку.

На основі силікону і натуральних матеріалів

Силіконова насадка, як і звичайна фреза, представлена ​​до продажу в декількох варіантах, відбирати які можна по типу зернистості. Робоча частина виконана на основі силікону і абразивної крихти. Залежно від фракції частинок можна визначити те, який вид робіт можна ними виконати. Це може бути:

• полірування;
• шліфування.

При експлуатації відбувається поступове затуплення і розкришене абразиву, а з плином часу почне стиратися сам силікон, відкриваючи доступ до крупинок, розташованим в його нижніх шарах. Навіть, якщо фреза починає активно зменшуватися в розмірі, вона буде максимально ефективною до того, поки повністю не зітреться. Майстрам подобається працювати з такими насадками через те, що вони не утворюють пил, здатну забивати інструмент, але вони можуть сильно грітися, що і скорочує їх область застосування до шліфування, полірування штучних нігтів на основі акрилу.

Для нігтьових пластин на основі гелю випускають спеціалізовані фрези з силікону, що відрізняються по відтінку робочої частини. Він може бути:

• блакитним;
• синім.

Є особливі плюси.

1. Більш тривалий термін служби.
2. Виключено нагрівання при застосуванні.
3. Грубі наконечники підходять для обробки ступень в завершенні педікюрного сеансу.

У випадку з натуральним нігтем силіконова насадка може тільки полірувати і шліфувати, знімати природний глянець, що необхідно перед проведенням нарощування.

Варто зауважити, що натуральна насадка - полірувальник проводиться з: вовни, фетру, замші і не тільки. Ними полірують пластину, причому процедура може бути зроблена «на суху» або з використанням спеціальних масел для нігтів. Другий варіант більш оптимальний, так як він дозволяє зробити нігтики більш гладкими, глянцевими і паралельно наситити їх корисними вітамінами і мінералами. Деякі виробники випускають фрези з синтетичного матеріалу, але у них багато мінусів у вигляді:

• схильності сильного нагрівання;
• утворення неприємного печіння при роботі.

Форма фрези

Вибираючи відповідні насадки, варто звертати увагу на тільки на матеріали, які обрані для виробництва, але і на форму головок. Асортимент сучасних приладдя для манікюру дуже великий, але є моделі, які користуються чималим попитом.

1. Голчаста. Відрізняється витягнутою формою, може мати різні параметри довжини і товщини. За зовнішніми даними насадка схожа з голкою, призначена, щоб робити точкову обробку. Вважається незамінною при роботі з важкодоступними і проблемними місцями, наприклад, для того щоб: очистити пазухи близько пластини, видалити приросли птеригій, невеликі мозолясті освіти або зачистити тріщини на покриві.
2. У вигляді зворотного конуса. Фреза нагадує конус, у якого вершиною буде ширша частина. Залежно від того, яким розміром буде володіти насадка і який матеріал застосують при виготовленні, виробом можна: обробити валики, кутикулу, видалити невеликі мозолі, скорегувати форму нігтя, вирівняти його поверхню.
3. Куляста. Насадка зроблена у вигляді кулі, яку називають бор. Їй максимально акуратно вирівнюють кутикулу. Бором зручно робити випилювання тріщин на штучних нігтях під час корекції і тому подібні маніпуляції.
4. У вигляді циліндра округленій типу. Такими фрезами: обробляють бічні валики, коректують форму нігтьової пластини, знімають нарощені пласт, обробляють нижній рівень вільного краю нарощеного нігтики.
5. Куля. Насадку задіють, щоб: обробляти шкірний покрив навколо нігтя. Найчастіше її використовують, щоб підготувати місце для нанесення дизайну у вигляді страз або каменів.
6. У формі полум'я. Універсальна фреза, яка за зовнішнім виглядом нагадує вогник свічки. Підходить і для манікюру, і для педикюру. Їй здійснюють: зняття кутикули, видалення птеригій, обробку області валиків, дбайливу шліфування штучного нігтя.
7. Конусоподібна. Призначена фреза для видалення надлишок гелю при нарощуванні, обробки валиків, зрізу кутикули.
8. Конус з усіченої вершиною. Насадками максимально зручно працювати з гелевими нігтями, коли необхідно їх: шліфувати, спилювати, коригувати.
9. Цилиндрическая. Насадкою можна: коригувати ніготь, обробляти бічні валики, шліфувати наращенную пластину, знімати гель-лак або акуратно видалити загрубілі ділянки дерми.
10. Нагадує по виду кукурудзу. Призначення безпосередньо залежатиме від сировини, обраного для виробництва. Виріб на основі твердого сплаву дозволить зменшити товщину нарощеного нігтики, але майстер повинен мати чималий досвід роботи. Керамічні фрези дозволять видалити шелак, відшліфувати поверхню пластини.

Це далеко не весь асортимент фрез, якими можуть скористатися при проведенні такої процедури, як апаратний манікюр і педикюр. Однак, це стандартний набір, який повинен бути у кожного фахівця. При покупці насадок потрібно грамотний підхід до відбору продукції, так як якість фрез вплине на рівень обслуговування клієнтів.

Додаткова класифікація

Щоб майстер міг підібрати фрези без жодних зусиль, при їх виготовленні використовують підрозділ по кольоровим смужках або, іншими словами, насічках, які наносять на хвостовик. Вони виступають індикаторами, які показують абразивность фрези, жорсткість її робочої головки. Такі позначки є не на всіх насадках, а тільки на тих, що зроблені з: стали, алмазної крихти, кераміки і твердих сплавів металу.

Кожен колір має своє значення.

1. Чорний. Мітка найгрубіших фрез, призначених для видалення ороговілих ділянок шкіри. Припустимо доглядати тільки за штучної пластиною.
2. Зелений. Відмінний вибір для: боротьби з загрубілі шкірою, зняття шару гель-лаку;
3. Синій. Фрези, що мають помірну жорсткість, які підходять для обробки дерми.
4. Червоним відзначають насадки м'якого формату, що відносяться до категорії - універсальних.
5. Помаранчевий, але може бути жовтим. Фрези мягчайшего типу, які підходять для шкіри, нігтів.

У продажу є фрези з білими насічками. Це свідчить про універсальність вироби, відповідного для шліфування, полірування.

Країна виробник
 
Якщо звертати увагу на цей параметр, то більшим попитом користуються фрези, випущені Російськими і китайськими брендами. Серед Російських компаній затребувані товари від марки Владмива, які:
 
· Розробляються першокласними фахівцями;
· Створюють за рахунок того, що залучають представників таких професій, як: ПОДОЛОГ, ортопеди і професіонали з манікюру та педикюру;
· Постійно вдосконалюються;
· Відповідають міжнародним стандартам якості;
· Мають чималою кількістю переваг;
· Надійні і довговічні;
· Допоможуть майстрам домагатися чудових результатів.
 
Китайські фрези, вважалися до недавнього часу, дешевою альтернативою більш дорогим і іменитим інструментам. Але останнім часом в Китаї сталися грандіозні зміни в даній галузі, великі компанії такі як Mill і Saimeng стали вкладати кошти в модернізацію обладнання та за допомогою запрошених німецьких фахівців освоїли новітні технології виробництва і навчили свій персонал. В результати вдалося досягти якості точно такого ж, як у зарубіжних брендів, а додатковий плюс - низька ціна, що дозволяє фахівцям салонів краси поповнювати свій арсенал інструментів без всяких проблем і зайвих витрат.
 
Правила догляду за насадками
 
Практично всі фрези, за умови, що це не абразивні ковпачки - це багаторазові вироби. Щоб можна було ними користуватися в обслуговуванні клієнтів необхідно робити:
 
  • регулярне чищення;
  • ретельну дезінфекцію за допомогою спеціальних препаратів;
  • стерилізацію.
 
Нехтування такими процедурами категорично заборонено, так як це вплине на безпеку кожного клієнта.
 
Дезінфекція
 
Це перший етап в догляді за фрезами. Тут необхідно застосувати спеціальні розчини типу Сурфаніус або Лізоформін. Якісне виконання процедури можна зробити за рахунок залучення обладнання особливого призначення. Заборонено замінювати професійні склади на звичайні антисептики. Сам процес виглядає наступним чином.
 
У ємність пристрою наливають дезінфікуючий засіб.
Як тільки робота з насадками завершена їх поміщають всередину розчину.
Витримують протягом часу, зазначеного на упаковці препарату.
 
Порушення термінів забороняється. В іншому випадку, вироби не будуть ретельно опрацьовані і велика ймовірність того, що на поверхні залишаться згубні бактерії.
 
Очищення

 
Насадки чистять в обов'язковому порядку, так як на них накопичується пил, частик шкірного покриву, а також ряд інших забруднень. Вони можуть забиватися між абразивними частинками, що знижує їх якість і ефективність. Очищення може бути зроблено декількома способами.
 
Руками. Економний, але більш складний варіант. Робота виконується щіткою - пластикової або латунної. Прочищення здійснюють під проточною водою.
За допомогою ультразвуку. Методика актуальна не для будь-якого інструменту. Всередині конструкції фрези розкладають так, щоб вони не стикалися один з одним. Як тільки завершений цикл обробки, кожен елемент промивають під проточною водою.
За допомогою спеціалізованих пристроїв для мийки. Найбільш ефективний, простий вибір. На підставку викладають насадки, її занурюють в розчин, підігрітий до 90градусів.
 
На особливу увагу заслуговують насадки з корунду, твердих сплавів металів, стали, алмазу. Вони можуть забиватися найчастіше.
 
Стерилізація
 
Ця процедура також робиться декількома способами.
 
За рахунок впливу гарячої пари.
Усередині сухожарові шафи, де створюється вплив високою температурою.
За рахунок спеціалізованого розчину, який повинен бути в концентрованому вигляді.
 
Як тільки виконані всі етапи очищення потрібно подумати про те, де зберігати фрези до їх наступного застосування. Краще віддати перевагу: крафт-пакетів, ультразвуковим стерилізатор.
 
Заміна насадок
 
При експлуатації фрез їх заміна може бути зроблена в різні відрізки часу. Все залежить від того, яка система фіксації є в апарата, для якого вони призначені.
 
Самофіксуються. Більш зручні, найчастіше зустрічаються на професійних приладах.
Напівоборотні. Прості в застосуванні, так як для установки насадки досить відкрутити ручку до того моменту, поки не з'явиться характерне клацання, замінити наконечник, повернути назад.
Ті, хто має стопорну кнопку. Складніша система. Щоб встановити нову фрезу потрібно затискати кнопку, відкручувати патрон з фрезером у напрямку руху годинникової стрілки до клацання. Потім кнопку не відпускають, роблять кілька обертів в напрямку, протилежному тому, що було вибрано раніше. Монтують фрезу, закручують патрон до упору і потім можна відпустити кнопочку.
 
Термін служби насадок залежить від сировини, на основі якого вони зроблені.
 
Твердосплавні - самі довговічні. Навіть при інтенсивної, постійної експлуатації можуть застосовуватися протягом 5-8 років.
Алмазні, за умови регулярної і ретельної чистки, можуть прослужити близько 4 років.
Керамічні вироби замінюють кожні 1-2 місяці.
Корундові фрези можна задіяти протягом півроку.
Силіконові полірувальники підходять для роботи протягом 1-3 років.
Фетрові насадки змінюють у міру зносу.
 
Абразивні ковпачки - це одноразовий матеріал, який утилізують після кожного клієнта. Якщо вам необхідно придбати фрези, які будуть відмінної якості і за доступними цінами, то варто звернути увагу на товари нашого Інтернет-магазину. У нас зібраний великий асортимент таких продуктів, а наші фахівці по роботі з клієнтами завжди раді запропонувати безкоштовну консультацію. Ми виконуємо поставки по всій країні на найвигідніших умовах.